Kırım Caddesi  No:73 Eskişehir
Tv
Eskişehir Bilgisayar Tamircisi
Eskişehir Bilgisayar Tamircisi
Eskişehir bilgisayar tamircisi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bu anlamda gerekli yedek parça temini firmamız tarafından sizlere veriliyor. Bilgisayar hayatımızın artık bir parçası konumundadır. Bu yüzden her işi kolaylıkla yaptığımız bu cihaz bazen arıza vermektedir. Teknik servis olarak her türlü markadan bilgisayarları tamir etmekteyiz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla sizlere en hızlı şekilde hizmet vermeye gayret ediyoruz. Firmamız Eskişehir'den sizlere hizmet vermektedir. Arıza tespiti için gerekli ekipmanlarımız bulunduğu gibi aynı zamanda gerekli şekilde hizmet sunan teknik servis personellerimiz bulunuyor. Yıllardır bu anlamda hizmet verdiğimiz Eskişehir bilgisayar tamircisi firmamız bilgisayar donanımsal arızaları giderdiği gibi yazılımsal sorunları da çözmektedir. Gerekli tüm programlar yüklenerek aynı zamanda lisanslama işlemi yine firmamız tarafından sizler için yapılmaktadır. Bu anlamda özellikle yazılım konusunda en hızlı şekilde hizmet veriyoruz.

Bilgisayar Arızaları Genel Olarak Nelerdir?

Eskişehir bilgisayar tamircisi her türlü elektronik bilgisayarlarda gerekli olan tamirleri en güvenilir şekilde yapmaktadır. Kullanıcı bu arızaları direkt olarak tespit edemez. Bu durumda firmamız bilgisayarların teknik servisler tarafında test edilmesi gerekiyor. Genel olarak bilgisayarların arızaları işte şu şekildedir;
  • Sıvı temasından kaynaklı olarak anakart arızalanması
  • Laptoplarda klavye arızalanması veya toochpad arızalanması
  • Ekran kırılması yani panel sorunu
  • Bilgisayara herhangi bir şekilde görüntü gelmemesi
  • USB portlarının çalışmaması
  • Şarj soketinin arızalanması
  • Bilgisayarın aşırı ısınması
  • Bilgisayarın batarya değişimi ya da pilin arızalanması
  • Şarj aletin arızalanması
Eskişehir bilgisayar tamircisi olarak saymış olduğumuz tüm arızaların çözümü anlamında hizmet veriyoruz. Gerekli donanımsal parçaların değiştirilmesi adına da hizmet vermektedir.

Bilgisayarım Çok Ağır Çalışıyor Ne Yapmam Lazım?

Müşterilerimizin sormuş oldukları en sık sorulardan biri olan cihazın ağır çalışması konusunda birçok işlem firması tarafından yapılmaktadır. Bilgisayarın ağır çalışması genel olarak müşterilerin virüs kaynaklı olduğu algısıdır ancak sistem dışında ariza olması muhtemeldir. Yani firmamız genellikle bilgisayarın neden kaynaklı olarak ağır çalıştığını tespitini yaparak işleme başlamaktadır. Virüs kaynaklı bilgisayarın ağır çalışmış olması ihtimali düşüktür. Açmış olduğunuz programlardan kaynaklı olarak ekran kartını yetersiz olması ya da oyunlarda kasması bilgisayarın ağır çalışması konusunda da sorun yaratabilir. Yine belirtecek olursak bunların sadece ihtimal bazlıdır. Çünkü arızalanmış bilgisayarın belirli bir süre testte kalması gereklidir.

Genel Olarak Ağır Çalışan Bilgisayara Yapılan İşlemler

Özellikle her bilgisayarın çalışma aksanına uygun olan Ssd hard diskler takılabilir. Ssd Hard disk, takılan pclerin işletim sistemini yüzde altmış oranında performans arttırdığı biliniyor. Bu işlemi yapıldıktan sonra gözle görülür bir şekilde hızlandığını fark edeceksiniz. Sistem atılarak yani sistemdeki arıza giderilerek çözüm yapılsa da kolaylıkla çözüm yolu hard disk değişimi olarak karşımıza çıkıyor ancak bilindiği üzere RAM takviyesi yaparak da performans artırılabilir. Burada RAM takviyesi için özellikle slot yeterli olmalıdır.

Eskişehir'de Hizmet Veren Bilgisayar Servisi

Eskişehir bilgisayar tamircisi olarak cihaza gerekli olan tamir yöntemleri ile müdahalede bulunuyoruz. Dolayısıyla arıza tespiti sonucunda çözüm yolu üreterek gerekli tüm işlemleri yapmaktayız. Bu anlamda donanım parçalara konusunda garanti vermektedir.Hard diski değişime RAM değişimi,Power değişimi gibi birçok donanım ayrısının değiştirilmesi direkt olarak garantili işlemlerimizi yapmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
0542 123 45 62