Kırım Caddesi  No:73 Eskişehir
Tv
Eskişehir Odunpazarı 71 Evler Mahallesi Televizyon Servisi 05386136805
Eskişehir Odunpazarı 71 Evler Mahallesi Televizyon Servisi 05386136805
Eskişehir Odunpazarı 71 Evler Mahallesi televizyon servisi ile ekstra ücret ödemeden en kullanışlı, kaliteli TV ekran tamiri ve kurulumu için firmamızı seçmeniz yeterli. Sektörde eğitim almış deneyimli teknisyenlerden oluşan ekibimiz, kısa sürede kaliteli çalışma sağlar ve kırık TV ekranınızın onarımını garanti eder. Bu sayede sorunsuz bir şekilde TV izleyebilirsiniz. Bölgede oldukça ilgi gören ve adından söz ettirmeye çalışan firmamız, TV konsol değiştirme hizmeti olarak rağbet görmektedir. Geniş ürün yelpazesinde her marka ve modele uygun TV kontrol panelleri içermesi avantajına sahiptir. TV ekran sorununuzu uygun fiyata çözmek istediğinizde başka yerde çözüm aramanıza gerek yok. Tecrübeli ustalarımız ile iletişime geçerek bütçenizi sarsmadan TV ekranınızı tamir edebilirsiniz.

71 Evler Mahallesi Televizyon Servisi Hızlı ve Kalite İşçilik

TV onarım işlemlerinde sıkça karşılaştığımız sebep kullanıcı hatasıdır. Ayrıca hizmet ömrünün sona ermesi ve garantinin olmaması da başka bir neden olarak kabul edilir. Kullanıcı olarak belirli noktalara dikkat etmelisiniz. İzlenirlerse, TV'niz daha uzun süre dayanır. TV'nizi aşırı ısınmadan koruyun. Direkt güneş ışığına maruz bırakmayın. Ayrıca aşırı çalışma nedeniyle aşırı ısınma meydana gelebilir. Arada bir soğuması iyi olurdu. Duvara çok yakınsa, yine ısınma zarar görebilir. TV'nizi sıvı temasından koruyun. Özellikle temizlik yaparken sprey kullanmayınız. Nemli bir bezle tozu silin. Şehirdeki ani voltajlar TV'ye zarar verebilir. Bu nedenle, özellikle kullanılmadığında bekleme düğmesini kapatın. TV'nizi çarpma, çarpma ve düşmelerden koruyun. Özellikle darbeler ve darbeler ekrana zarar verebilir.

TV Tamir Fiyatı

En uygun fiyatları Eskişehir Odunpazarı 71 Evler Mahallesi televizyon servisi belirler. Kalite, uygun fiyat ve müşteri memnuniyetini sizlerle buluşturduk. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda servisimiz teknik desteğe başlayacaktır. Size rehberlik ederek TV'nizin gerçekten kötü olup olmadığını anlayabiliriz. Çünkü bazen kullanıcılar kullanılacak özellikleri bilemeyebilir. Ancak TV çalışmıyorsa veya sorun devam ediyorsa teknisyenlerimizi adresinize göndereceğiz. Televizyonunuzu evde ve yerinde izliyoruz. Gelişmiş hasar değerlendirme araçlarımızı kullanarak hasarı ücretsiz tespit ediyoruz. Arızanın, değişmesi gereken parçanın önemine göre en uygun fiyatı belirliyoruz. Size tahmini sunuyoruz. İzniniz olmadan TV onarımlarını kabul etmiyoruz. Kabul edip onayladığınızda, TV onarım sürecine başlıyoruz. Böylece beklenmedik yüksek fiyatlar ile karşılaşmazsınız. Ayrıca onarım maliyetleri çok yüksekse yeni bir TV satın almanızı öneririz. Dürüstlük ve güvenilirlik ilkemizdir. Kimsenin parasını boşa harcamayız ve hiçbir şey beklemeyiz. Ayrıca TV'nizi teknik servise götürmeniz gerektiğinde kapınızda para toplayıp evinize teslim ediyoruz.

Kullanılmış Yedek Parçalar Garantilidir

TV tamiri sırasında yapılan yedek parçalar da garanti kapsamındadır. Ekran kartı değişimi 6 aylık garanti kapsamındadır. LED’lerin değişimi 1 yıl garantilidir. Ana kart değişimi 1 yıl garantilidir. Ekran değişimi 1 yıl garanti kapsamındadır.  Her türlü TV sorunlarınız için Eskişehir Odunpazarı 71 Evler Mahallesi televizyon servisi firmamıza ulaşabilirsiniz. İletişim numaralarından iletişime geçebilirsiniz.  
Eskişehir Odunpazarı 71 Evler Mahallesi Televizyon Servisi
Eskişehir Odunpazarı 71 Evler Mahallesi Televizyon Servisi
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
0542 123 45 62