Kırım Caddesi  No:73 Eskişehir
Tv
Eskişehir Odunpazarı Huzur Mahallesi Televizyon Servisi 05386136805
Eskişehir Odunpazarı Huzur Mahallesi Televizyon Servisi 05386136805
Eskişehir Odunpazarı Huzur Mahallesi televizyon servisi olarak sizlere profesyonel bir şekilde hizmet verebilmek adına çaba sarf ediyoruz. Televizyon tamiri iyi bir televizyon tamircisi Bütün televizyon tiplerini tamir edebilmelidir. LCD plazma tüplü televizyon markalarını ayırmaksızın müşteri memnuniyetini esas alarak Bütün televizyon tiplerini İlk günkü kalitesine kavuşturulmalıdır. Aramış olduğunu televizyon tamircisi ile her zaman iletişim kurabilmeniz gerekmektedir. Firmamız size bu konuda profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır. Son derece kaliteli ve müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olarak, televizyonlarında meydana gelen bütün arızaları çözme odaklı olarak çalışıyoruz. Profesyonel personellerimiz sayesinde televizyonlarında meydana gelen arızalar en kısa süre içerisinde çözüm bulurlar.

Plazma Ekran Televizyon 

Eskişehir Odunpazarı Huzur Mahallesi televizyon servisi olarak sizlere kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. LCD ve LED televizyonların yapılması onarılması firmamız tarafından yapılıyor. Plazma ekran 1 görüntüleme paneli çeşidi olarak bilinmektedir. 30 inç Yani yaklaşık olarak 76 santimetre ya da daha fazla büyüktür. Tek ekranlar için kullanılan bir terim olarak bilinmektedir yaygın olarak yapılan yapılarının içerisinde sıkıştırılmış gaz bulunmaktadır. Bulunan elektrik yüklü görüntü hücreler oluşturur. Yüksek çözünürlüklü plazma televizyon teknolojisine ek olarak geliştirilmiş olan çözünürlüklerdir.

Televizyon Bakım ve Onarımları

Eskişehir Odunpazarı Huzur Mahallesi Televizyon Servisi olarak sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz. Firmamız bu konuda oldukça profesyoneldir. Televizyonda meydana gelen bütün arızaları çok kolay bir şekilde çözebilir. Televizyon bakım onarımı da meydana gelen arızalar televizyon kapattıktan sonra bir daha açılmaması ya da Işık yanmıyor ses ve görüntü olmaması demek televizyonlarda sıklıkla karşılaşılan arızalardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra çalışıyor ama herhangi bir yayın olmaması Yani sinyal bulunmaması yazısı sinyal yok yazısının çıkması da televizyon arızalarından bir tanesi olarak bilinmektedir. Televizyon kapattıktan sonra ekran bir daha gelmiyorsa, büyük oranda sorun var demektir. Televizyon bir müddet çalıştıktan sonra kendiliğinden kapanması, TV ekranlarında yatay çizgilerin meydana gelmesi, televizyonun arızadan bağımsız olarak dış ekranında çiziklerin bulunması, televizyonda bir zaman çalıştıktan sonra ses kalıyor ancak ekranın kararması ya da ekranın tamamen yok olması, televizyon yarısını çalışması diğer yarısının ise karanlık olması, televizyon ekranına Bir maddenin çarpması durumunda ekranda küçük çatlaklar meydana gelmesi gibi sorunlar televizyonda meydana gelen sorunlar arasında yer alıyor. Yetkili servisler tarafından onarım ve tamirler yapılabilir.

Televizyon Tamirleri 

Eskişehir Odunpazarı Huzur Mahallesi televizyon servisi olarak bozulan ve arızalanan her türlü televizyon modelini ve markasını tamir ediyoruz. Televizyon tamirleri yetkili personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Yaklaşık olarak 3 iş günü içerisinde tamir edildikten sonra müşteriye tekrar teslim edilir. Televizyonlar servise geldiğinde ilk önce görsel olarak genel sorunların incelenmesi yetkili personeller tarafından yapılır. Müşterilerden alınan bilgiler doğrultusunda şikâyetin kaynağı belli olsa dahi mutlaka cihaz makineye bağlı bir şekilde arıza sonucu elde edilmesi amacı ile incelenir. Daha sonra ne sonuçlar müşterilere sunulur.  Uygun görüldüğü zaman verdi ve durumlarda Ortalama olarak maksimum 3 iş günü içerisinde arızalı parça değişimi onarımı mümkün olduğu sürece onarımı yapılarak müşteriye teslim edilir. LCD televizyon görüntü hataları televizyonlarda görüntü hartaları LCD TV'lerde daha çok meydana gelmektedir. Bunun pek çok sebebi bulunmaktadır genellikle voltaj sorunu kaynaklanan bu arızalar, ana kartta ve paneli büyük oranda zarar veriyor. Arızanın oluşturduğu nokta tespit edilerek değişim test edilerek kontroller sağlandıktan sonra televizyon teslimatı gerçekleştirilecektir.
Eskişehir Odunpazarı Huzur Mahallesi Televizyon Servisi
Eskişehir Odunpazarı Huzur Mahallesi Televizyon Servisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
0542 123 45 62