Kırım Caddesi  No:73 Eskişehir
Tv
Eskişehir Odunpazarı Kırmızıtoprak Televizyon Servisi 05386136805
Eskişehir Odunpazarı Kırmızıtoprak Televizyon Servisi 05386136805
Eskişehir Odunpazarı Kırmızıtoprak Televizyon Servisi olarak uzun yıllardır müşterilerimize TV tamiri hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimize sadece TV tamir hizmeti değil, ev içi servis gibi çeşitli hizmetler de veriyoruz. Uzman bir ekibin hünerli elleriyle tüm markaların TV sorunlarını anında çözüyoruz. Müşterilerimizin zamanını boşa harcamak yerine, onlara TV onarım süresi kazandırıyoruz. Bizi İstanbul'da televizyon tamiri yapılırken adı geçen firmalardan biri yapan en büyük etken müşteri memnuniyetidir.

Kondansatör Arızalanırsa Ne Yapmalı?

Başta televizyonlar olmak üzere birçok elektronik cihazda kullanılmaktadır. Kondansatörün görevi, şarjı depolamak, reaktif güç kontrolü sağlamak, bilgi kaybını önlemek ve alternatif akım ile lineer akım arasında akıda çalışmaktır. Üretilen tüm elektronik ekipmanların önemli bir parçası olan ürün, herhangi bir nedenle arızalanması durumunda değiştirilmelidir. Plakalar arasında kullanılan yalıtım malzemesinin cinsi, çalışma sistemine, dirence ve depolama kapasitesine bağlı olarak değişmektedir. Ayrıca söz konusu ürünlerin fiziksel çapları işletme gerilimine veya depolama yük kapasitesine göre belirlenmekte ancak belirlenenlerle orantılı olarak artmaktadır. Hasarlı kapasitörler, birçok yaygın kısa devre probleminden biridir. Bu problemler kondansatörlerin şişmesi olarak yorumlanabilir veya ampermetreler tarafından tespit edilebilir. Ölçüm cihazları artık elektronik dünyasının en önemli ürünlerinden biridir. Dikkat edilmesi gereken nokta, evlerin elektrik yapısında kullanılan topraklama yöntemleri ile aynı önlemleri almaktır. Arıza durumunda kendi kendine patlayarak sistemin zarar görmemesini sağlar. Ayrıca arızalı olduğunu düşündüğünüz kapasitörler düşük voltaj karşısında bile çabuk ısınır. TV'nin kondansatörlerindeki sorunlar da kısa sürede Eskişehir Odunpazarı Kırmızıtoprak Televizyon Servisi   tarafından giderilmektedir. Özellikle arıza tespit bölümünde çalışan arkadaşlarımız tüm ürün modelleri için özel araştırmalar yaparak kondansatör problemlerine kalıcı çözümler üretmektedir.

Smart TV Tamiri

Eskişehir Odunpazarı Kırmızıtoprak Televizyon Servisi olarak, geniş ve profesyonel kadrosu ile  hızlı ve kaliteli TV tamiri hizmeti vermekte, Smart TV tamiri ile ilgili herhangi bir sorunuz olduğunda size her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Mart TV teknolojisi ile donatılmış TV'ler için belirli güncellemeler gerektiğini biliyoruz ve bu televizyonlardaki uygulamalara erişmek için televizyonun uzun evin wi-fi ağına bağlı olması gerekiyor.

Akıllı TV Onarım Formları

  • TV Görüntüleme Problemi: SMART TV'nizde ekran eksikliğinden kaynaklanan bir sorun olması durumunda hemen bizimle iletişime geçebilir ve en kısa sürede etkin çözüm alabilirsiniz.
  • TV ses sorunu: SMART TV onarımını istemenin nedeni sesle ilgili olabilir. Herhangi bir nedenle cihazınızdan ses gelmeyebilir. Sorunu çözmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Mavi Ekran Sorunları: TV'nizde mavi ekran sorunları yaşıyor olabilirsiniz. Uzman kadromuz yardımıyla bu sorundan en kısa sürede kurtulabilirsiniz.
  • TV kendi kendine kapanıyor: TV'niz kendi kendine kapanıyor veya periyodik olarak devam ediyorsa bizimle iletişime geçerek çözüm isteyebilirsiniz.
Eskişehir Odunpazarı Kırmızıtoprak Televizyon Servisi
Eskişehir Odunpazarı Kırmızıtoprak Televizyon Servisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
0542 123 45 62