Kırım Caddesi  No:73 Eskişehir
Tv
Eskişehir Odunpazarı Kurtuluş Mahallesi Televizyon Servisi 05386136805
Eskişehir Odunpazarı Kurtuluş Mahallesi Televizyon Servisi 05386136805
Eskişehir Odunpazarı Kurtuluş Mahallesi televizyon yetkili servisi olarak müşteri memnuniyetine son derece önem veriyor ve televizyonlarınız da meydana gelen her türlü arızayı gideriyoruz. Herhangi bir marka veya televizyon ayırt etmeksizin her türlü televizyon tamiri ve onarımı firmamız tarafından yapılıyor. Ekranın kırılması, televizyonu açmaya çalışıldığında açılması uzun süren Ancak kırmızı ışık yanıp sönen bir durumda olması, televizyonda meydana gelen arızalar arasında yer alıyor. Televizyon arızaları yalnızca bununla da kalmıyor bundan daha fazla arıza veren pek çok televizyon bulunuyor. Bu arızalar ise televizyonun ekranında yatay çizgilerin meydana gelmesi televizyondan bağımsız olarak dış ekranda yani monitörde çiziklerin oluşması,  televizyon çalışıyor ancak ekranda karıncalanmalar oluşuyorsa. Televizyon çalışır durumdayken aşırı derece de ısınıyor oluşu,  televizyon çalışırken arkasından farklı cızırtı seslerini geliyor olması, televizyon hoparlöründen normal ses düzeyi ile birlikte cızırtı sesi çıkıyor olması, televizyon kendi kendine kanal değiştirmesi. Sesi yükseltip ya da alçalması, menüye girip çıkması kapanıp açılıyor gibi kumanda işlemlerini kendi kendine yapması, televizyondan yanık kokusu gelmesi. Televizyon normal çalışıyorken ekranda iki ayrı yayını aynı anda üst üste binmiş olarak görülmesi, televizyon yayınlarının ekranda devamlı olarak donuyor bir şekilde olması televizyonu elektrik prizine takıldığı anda işyeri ya da elektrik şalterlerinin kendiliğinden atması. Televizyona yayının tam olmasına rağmen ekrandaki yazı ve logoları yamuk bir şekilde durması gibi pek çok nedenden ötürü televizyon servisleri ya da yetkili personeller çağırabilirsiniz.

Televizyon Arıza Belirtileri ve Arıza Yerleri

Eskişehir Odunpazarı Kurtuluş Mahallesi televizyon servisi olarak her türlü televizyon arızasında sizlere hizmet veriyoruz. Televizyonlar da meydana gelen büyük ya da küçük olan bütün sorunları çözüyoruz. Ekran çatlaması, ekranda kararma, görüntünün ve ekranda beliren yazıların yana doğru kayması ya da eksik bir şekilde durması gibi en çok meydana gelen arızaları çok kısa bir süre içerisinde çizebiliyoruz. Ekranda resim Karıncalı bir şekilde görünüyor ise arıza Muhtemelen Tuner katındadır. Bu arızaları size yetkili servisler tarafından kolay bir şekilde çözülebilir. Bunun yanı sıra pek çok yerde arıza meydana gelebilir. Örneğin ses yok ise arıza genel olarak bakıldığı zaman ses çıkış katında olduğu gözükmektedir. Resim çok küçük ya da çok büyük bir şekilde ise arıza beslemeden kaynaklanmaktadır. Resmin altında diye ya da üst tarafında eksilme kesiklik ya da kopma gibi durumlar söz konusu olduğu zaman ise arıza düşey çıkış katında meydana geliyor demektir. Resmin sağ tarafında ya da sol tarafında taşmalar, bozulmalar, kaymalar meydana geliyorsa arıza yatay çıkmış katındadır. Ekranda beyaz ya da gri dönüş çizgileri bulunuyorsa problem kroma katında meydana geliyor demektir.

Basit Televizyon Arızaları ve Çözümleri

Eskişehir Odunpazarı Kurtuluş Mahallesi televizyon servisi olarak sizlere en kaliteli ve en güvenilir şekilde hizmet sunuyoruz. Müşteri memnuniyetine son derece önem veriyoruz. Televizyonunuz karıncalanıyor ise anten bağlantılarını ve anten kablolarının kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde televizyonunuzun sorununu kolay bir şekilde çözebilirsiniz. Burada yetkili servis sormanıza gerek yoktur.
Eskişehir Odunpazarı Kurtuluş Mahallesi Televizyon Servisi
Eskişehir Odunpazarı Kurtuluş Mahallesi Televizyon Servisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
0542 123 45 62