Kırım Caddesi  No:73 Eskişehir
Tv
Eskişehir Odunpazarı Yıldıztepe Mahallesi Televizyon Servisi 05386136805
Eskişehir Odunpazarı Yıldıztepe Mahallesi Televizyon Servisi 05386136805
Eskişehir Odunpazarı Yıldıztepe Mahallesi Televizyon Servisi, Teknoloji dünden bugüne hızla değişmekte olup, çağa ayak uydurabilmek için teknolojiyi yakından takip etmekte, müşterilerinin her türlü probleminde yardımcı olarak ve gidererek memnuniyet sağlamaktadır. Eski LED TV'ler, Plazma TV'ler LED, LCD, HD, Fullhd ve Oled TV'ler ile değiştirilmiştir, teknik ekipmanlarımız ile arıza yerini tespit edebilen profesyonel kadromuz tarafından tamiri yapılmalıdır.  Televizyonu'ndan teknik servis uzmanlarımız en kısa sürede arızayı tespit ederek müşterileriyle iletişime geçerek bilgi verirler. Müşterimiz onarımı onayladıktan sonra servisimiz TV'nizi orijinal yedek parçalar kullanarak yeni gibi teslim edecektir.

Garantili ve Güler Yüzlü Hizmet

Eskişehir Odunpazarı Yıldıztepe Mahallesi Televizyon Servisi güler yüzlü teknik kadrosu, profesyonel müşteri ilişkileri yöneticileri, profesyonel tamir bakım teknisyenleri ve sadık müşterileri ile bir servis ailesidir. Her marka ve model TV tamiri uzman ekibimiz tarafından yapılabilmektedir. Hayatınız boyunca size eşlik eden televizyon bozuldu ise en kısa sürede kaliteli hizmet veren departmanımız uzun yıllardan beri sizlere hizmet vermektedir. Son zamanlarda oluşan konsol arızaları da dahil olmak üzere her türlü arıza profesyonel ekibimiz tarafından onarılmaktadır. Panellerle ilgili sorunları ortadan kaldırmada başarılı olan firmamız verdiği hizmetlerde uzun vadeli ve hızlı çözümler sunmaktadır. Son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte her ailede bulunan LED ve LCD TV'lerin ortak arızaları firmamız tarafından en kısa sürede giderilmektedir. Ekibimiz LCD tamir servis araçları ile tüm alanlara hizmet vermektedir. Teknisyen, kursiyer ve tüm deneyimli kadromuzla kaliteli hizmet sunmak için kendimizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz.

Deneyimli Ekip, Hızlı Servis

Eskişehir Odunpazarı Yıldıztepe Mahallesi Televizyon Servisi TV tamir servisimiz arıza tespitini ücretsiz yapmaktadır. TV'niz hasar gördüğünde aynı gün içerisinde adresinize ulaşıyoruz. Ardından takılan cihazımızla hata tespiti yapıyoruz. Size bir fiyat vereceğiz ve bu fiyatı size bildireceğiz. Kabul ederseniz, TV'yi sizin için onaracağız. Eskişehir Odunpazarı Yıldıztepe Mahallesi Televizyon Servisi, deneyimli ekibimiz ve hızlı servisimizle her zaman hizmetinizdedir. Müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Size en üst düzeyde eksiksiz bir hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda müşterilerimize uygun fiyat garantisi sunuyoruz.  Kaliteli hizmeti uygun fiyata almak için en kısa sürede bizimle iletişime geçin. Size en iyi hizmeti ve memnuniyeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizi tercih ettiğinize asla pişman olmayacaksınız. Dilediğiniz an firmamız ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz
Eskişehir Odunpazarı Yıldıztepe Mahallesi Televizyon Servisi
Eskişehir Odunpazarı Yıldıztepe Mahallesi Televizyon Servisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
0542 123 45 62