Kırım Caddesi  No:73 Eskişehir
Tv
Eskişehir Tepebaşı Televizyon Servisi
Eskişehir Tepebaşı Televizyon Servisi
Eskişehir Tepebaşı televizyon servisi, LCD TV: LCD TV'nin arka ışık sistemi sayesinde, görüntü sinyalinden gelen renklerin %7-75'i ekrana yansıyabilir. Ayrıca arka aydınlatma sistemi ve floresan lambaları ışığın her zaman açık olmasını sağladığı için LCD TV'ler LED TV'lere göre daha fazla elektrik tüketir. LED TV: LED TV'ler ile LCD TV'ler arasındaki fark, ekranda görüntü oluşturulurken kullanılan arka aydınlatma teknolojisindeki gelişmelerde yatmaktadır. Genellikle LCD TV'lerin arka aydınlatması floresan lambalarla yapılır. Floresan TV açıldığında, TV yanmaya başlar ve TV'nin yaydığı ışık parlak kalır.  PLAZMA TV: Plazma ekran bir tür gösterge panelidir. 30 inç (76 cm) ve daha büyük ekranlar tercih edilir. Tipik olarak, yapıları içinde sıkıştırılmış iyonik gazla yüklü görüntüleme hücreleri oluştururlar. Bunlar, yüksek çözünürlüklü plazma televizyon teknolojisiyle birlikte geliştirilen çözünürlüklerdir.  Eskişehir tepebaşı televizyon tamircisi  olarak profesyonel ekibimiz ile hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

Televizyonunuzu Alanında Uzman Olan Firmalara Emanet Edin

Televizyonlar tamiri konusunda firmamız ilk olarak müşteriden alınan bilgiler doğrultusunda, şikâyetin kaynağı açık olsa dahi kusur tespiti yapılmakta ve sonuçları hakkında müşteriye net bilgiler sunulmaktadır. TV ekranı sorunları, LED-LCD TV'lerde yaygın bir durumdur. Bunun birkaç nedeni var. Genellikle voltaj sorunlarından kaynaklanan bu arızalar anakarta ve kontrol panosuna zarar verir. Led-Lcd Tv panel arızaları görsel olarak, cihaz kontrolleri aracılığı sağlanabilmektedir. TV konsolu iki bölümden oluşmaktadır. Parça bir tarafta kusurluysa, en son muayeneden sonra tamamlanan kusurlu parça onarılacaktır.  TV elektrikle çalışan bir cihaz olduğundan, yangın veya patlamaya neden olabileceği düşünülerek yetkisiz kurcalama yapılmamalıdır. Gelişen teknoloji ile hayatımıza giren LCD TV'ler işlevsellik özelliklerine sahiptir. Kullanım açısından farklı deneyimler sunan bu ürünler, yanlış çalıştırma veya teknik arıza nedeniyle arızalanabilir. Bu nedenle tv tamiri kesinlikle konusunda uzman olan firmalara emanet edilmelidir. Eskişehir Tepebaşı televizyon tamircisi olarak firmamız deneyimli elemanları ile kaliteli hizmet vermektedir.

İnverter Devresinin Yanması

Bu, TV'ye gelen eşit olmayan akımın neden olduğu bir sorundur. Yangın olayının gerçekleşmesi ses problemini beraberinde getirir ancak görsel değildir. Süresi dolmuş TV'lerinizi servisimize getirebilirsiniz, sorun anında çözülecektir. Ayrıca servis merkezimizde yapılan tüm işlemler güvenlik kontrolleri çerçevesinde gerçekleştirilmekte ve TV'nin zarar görmemesi sağlanmaktadır.

Deneyimli ve Hızlı Ekip

Birlikte çalıştığımız kişiler, hayatlarını bu işe adamış ustalardır. Markası ne olursa olsun Eskişehir Tepebaşı televizyon servisi müşteri memnuniyeti için en hızlı şekilde hareket ediyor, kaliteli servisimizle TV tamirinizi kapınıza kadar getiriyoruz. TV tamiri konusunda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli personelimiz yılların vermiş olduğu tecrübe ve sürekli kendini yenileyen vizyonumuz ile kısa sürede kaliteli hizmet sunmaktayız. TV’leriniz de yaşamış olduğunuz sorunlara kalıcı çözümler bulunmaktadır. Orijinal parça değişimleri ile TV’lerinizin ömrünü uzatıyoruz. Dilediğiniz anda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
0542 123 45 62