Kırım Caddesi  No:73 Eskişehir
Tv
Led Değişimi
Led Değişimi
Led değişimi firmamız tarafından verilen hizmetler arasında yer alıyor. Televizyon Servisi olarak sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz. Televizyonda meydana gelen bütün arızaları çok kolay bir şekilde çözebilir. Televizyon bakım onarımı da meydana gelen arızalar televizyon kapattıktan sonra bir daha açılmaması ya da ışık yanmıyor, ses ve görüntü olmaması demek televizyonlarda sıklıkla karşılaşılan arızalardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Televizyon kapattıktan sonra ekran bir daha gelmiyorsa, büyük oranda sorun var demektir. Televizyon bir müddet çalıştıktan sonra kendiliğinden kapanması, TV ekranlarında yatay çizgilerin meydana gelmesi, televizyonun arızadan bağımsız olarak dış ekranında çiziklerin bulunması. Televizyonda bir zaman çalıştıktan sonra ses kalıyor ancak ekranın kararması ya da ekranın tamamen yok olması, televizyon yarısını çalışması diğer yarısının ise karanlık olması, televizyon ekranına bir maddenin çarpması durumunda ekranda küçük çatlaklar meydana gelmesi gibi sorunlar televizyonda meydana gelen sorunlar arasında yer alıyor. Yetkili servisler tarafından onarım ve tamirler yapılabilir.

Televizyon Tamirleri

Led degişimi firmamız tarafından yapılıyor. Televizyon servisi olarak bozulan ve arızalanan her türlü televizyon modelini ve markasını tamir ediyoruz. Televizyon tamirleri yetkili personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Yaklaşık olarak 3 iş günü içerisinde tamir edildikten sonra müşteriye tekrar teslim edilir. Televizyonlar servise geldiğinde ilk önce görsel olarak genel sorunların incelenmesi yetkili personeller tarafından yapılır. Müşterilerden alınan bilgiler doğrultusunda şikâyetin kaynağı belli olsa dahi mutlaka cihaz makineye bağlı bir şekilde arıza sonucu elde edilmesi amacı ile incelenir. Daha sonra sonuçlar müşterilere sunulur. Uygun görüldüğü zaman verdi ve durumlarda ortalama olarak maksimum 3 iş günü içerisinde arızalı parça değişimi onarımı mümkün olduğu sürece onarımı yapılarak müşteriye teslim edilir. LCD televizyon görüntü hataları televizyonlarda görüntü hartaları LCD TV'lerde daha çok meydana gelmektedir. Bunun pek çok sebebi bulunmaktadır. Genellikle voltaj sorunu kaynaklanan bu arızalar, anakartta ve paneli büyük oranda zarar veriyor. Arızanın oluşturduğu nokta tespit edilerek değişim test edilerek kontroller sağlandıktan sonra televizyon teslimatı gerçekleştirilecektir.

LCD Televizyonlarda Panel Arızaları

Led değişimi oldukça kolay bir işlemdir. LCD televizyonlarda panel arızaları görsel bir şekilde biraz kontrolleri ile sağlanıyor LCD televizyonlarda panel iki farklı bölümden meydana gelmektedir. Arızalı olan bölüm tek tarafta ise kontroller arasında kesinleşen arızalı bölüm onarımı yapılmaktadır. Ancak cihaz çift tarafta da arıza durumunda panelinde değişmesinin yapılması daha doğru olur. Televizyonlar günümüz de sıklıkla kullandığımız hem ses hem de görüntü yayabilen bir elektronik cihazdır. Ayni zamanda kitle iletişim aracı olarak da bilinir. Bu yüzden son derece önemli olan teknolojik bir alettir. Televizyonun yapımı, onarımı yetkili personeller ve servisler tarafından yapıldığı zaman televizyonlar da bir daha bozulma meydana gelmiyor. Uydu tamiri, kurulumu hizmeti firmamız tarafından verilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
0542 123 45 62