Kırım Caddesi  No:73 Eskişehir
Tv
Ses Var Görüntü Yok Arızası
Ses Var Görüntü Yok Arızası
Ses var görüntü yok arızası firmamız tarafından yapılır. Televizyon servisi olarak sizlere profesyonel bir şekilde hizmet verebilmek adına çaba sarf ediyoruz. Televizyon tamiri iyi bir televizyon tamircisi bütün televizyon tiplerini tamir edebilmelidir. LCD plazma tüplü televizyon markalarını ayırmaksızın müşteri memnuniyetini esas alarak bütün televizyon tiplerini ilk günkü kalitesine kavuşturulmalıdır. Aramış olduğunu televizyon tamircisi ile her zaman iletişim kurabilmeniz gerekmektedir. Firmamız size bu konuda profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır. Son derece kaliteli ve müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olarak, televizyonlarında meydana gelen bütün arızaları çözme odaklı olarak çalışıyoruz. Profesyonel personellerimiz sayesinde televizyonlarında meydana gelen arızalar en kısa süre içerisinde çözüm bulurlar. Televizyon Türleri ve Televizyon Tamiri LCD TV televizyonlarda bulunan background  aydınlatma sistemine sahip olduğu için görüntüsünü yerinden gelen renklerin yüzde 7 ila 75 ekrana yansıtabilmek kapasitelerine sahip olan televizyonlardır. Bunların dışında background aydınlatma sistemleri sayesinde aydınlatmayı sağlayan florasan sürekli açık kalması televizyonların bozulmasına sebep olabilir. Ayrıca led televizyonları oranla daha fazla elektrik tüketirler. Bu da elektrik faturalarının yüksek gelmesine sebebiyet verir.

Led Televizyon

Ses var görüntü yok arızası yetkili kişiler tarafından giderilir. LED televizyonlar LCD televizyonlardan daha farklı özelliklere sahiptir. Farklı özellikleri olduğu için bozulma esnasında farklı uygulamalar uygulanmaktadır. Bu yüzden LCD televizyon ile de televizyon birbirlerinden farklı olan televizyon modelleridir. Normalde LCD televizyonlarda background aydınlatma 1 floresan ile yapılabilmektedir. Floresan televizyon açıldığı zaman yanmaya başlar ve göndermiş olduğu ışık devamlı olarak açık kalır. Bu sayede sizlere ekranı net bir şekilde görebilir ve televizyonu izleyebilirsiniz.

Plazma Ekran Televizyon

Ses var görüntü yok arızası meydana geldiği zaman yetkili bir servis ile anlaşmanız gerekiyor. Televizyon servisi olarak sizlere kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz. LCD ve LED televizyonların yapılması onarılması firmamız tarafından yapılıyor. Plazma ekran 1 görüntüleme paneli çeşidi olarak bilinmektedir. 30 inç yani yaklaşık olarak 76 santimetre ya da daha fazla büyüktür. Tek ekranlar için kullanılan bir terim olarak bilinmektedir yaygın olarak yapılan yapılarının içerisinde sıkıştırılmış gaz bulunmaktadır. Bulunan elektrik yüklü görüntü hücreler oluşturur. Yüksek çözünürlüklü plazma televizyon teknolojisine ek olarak geliştirilmiş olan çözünürlüklerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
0542 123 45 62