Kırım Caddesi  No:73 Eskişehir
Tv
Televizyon Led Arıza Onarımı
Televizyon Led Arıza Onarımı
Televizyon led arıza onarımı firmamız tarafından yapılan hizmetler arasında yer alıyor. Televizyon yetkili servisi olarak müşteri memnuniyetine son derece önem veriyor ve televizyonlarınızda meydana gelen her türlü arızayı gideriyoruz. Herhangi bir marka veya televizyon ayırt etmeksizin her türlü televizyon tamiri ve onarımı firmamız tarafından yapılıyor. Ekranın kırılması, televizyonu açmaya çalışıldığında açılması uzun süren ancak kırmızı ışık yanıp sönen bir durumda olması, televizyonda meydana gelen arızalar arasında yer alıyor. Televizyon arızaları yalnızca bununla da kalmıyor bundan daha fazla arıza veren pek çok televizyon bulunuyor.

Led Arıza Onarımları

Televizyon led arıza onarımı yetkili kişiler tarafından yapılabiliyor. Bu arızalar ise televizyonun ekranında yatay çizgilerin meydana gelmesi televizyondan bağımsız olarak dış ekranda yani monitörde çiziklerin oluşmasıdır. Televizyon çalışıyor ancak ekranda karıncalanmalar oluşuyorsa,  televizyon çalışır durumdayken aşırı derece de ısınıyor oluşu,  televizyon çalışırken arkasından farklı cızırtı seslerini geliyor olması, televizyon hoparlöründen normal ses düzeyi ile birlikte cızırtı sesi çıkıyor olması, televizyon kendi kendine kanal değiştirmesi sesi yükseltip ya da alçalması, menüye girip çıkması kapanıp açılıyor gibi kumanda işlemlerini kendi kendine yapması arıza belirtileridir. Televizyondan yanık kokusu gelmesi, televizyon normal çalışıyorken ekranda iki ayrı yayını aynı anda üst üste binmiş olarak görülmesi, televizyon yayınlarının ekranda devamlı olarak donuyor bir şekilde olması, televizyonu elektrik prizine takıldığı anda işyeri ya da elektrik şalterlerinin kendiliğinden atması, televizyona yarının tam olmasına rağmen ekrandaki yazı ve logoları yamuk bir şekilde durması gibi pek çok nedenden ötürü televizyon servisleri ya da yetkili personeller çağırabilirsiniz.

Televizyon Arıza Belirtileri Ve Arıza Yerleri

Televizyon led arıza onarımı firmamız tarafından yapılır. Televizyon servisi olarak her türlü televizyon arızasında sizlere hizmet veriyoruz. Televizyonlarda meydana gelen büyük ya da küçük olan bütün sorunları çözüyoruz. Ekran çatlaması, ekranda kararma, görüntünün ve ekranda beliren yazıların yana doğru kayması ya da eksik bir şekilde durması gibi en çok meydana gelen arızaları çok kısa bir süre içerisinde çözebiliyoruz. Ekranda resim karıncalı bir şekilde görünüyor ise arıza muhtemelen tuner katındadır. Bu arızaları size yetkili servisler tarafından kolay bir şekilde çözülebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
0542 123 45 62