Kırım Caddesi  No:73 Eskişehir
Tv
Televizyon Led Arıza
Televizyon Led Arıza
Televizyon led arıza konusunda uzman olan işletmemiz, her marka televizyonu tamir eder. Led televizyon arızalarında sıklıkla görülenler, sesin olup, görüntünün gitmesidir. Led televizyon arızalarında bir diğer önemli sorun da televizyonların ana kartlarında meydana gelen arızalardır. Led televizyonların temizliği için önerilen, ıslak bez yerine nemi alınmış kuru bez kullanımıdır. Bu konuda temizliğe gelen elemanlar ile ev hanımlarının bilgi sahibi olması, arızaların oluşumunu da engeller. Televizyonların açıldıktan bir müddet sonra kendiliğinden kapanması da bir başka arıza türüdür. Yaşam alanlarında televizyonların takıldığı prizlerin bozulması da Led TV çalışmasını engeller.  Televizyonun bağlı olduğu devrelerin çok çalışıp, ısınması da televizyonların kapanmasına neden olacaktır.

Uzman Servisler

  Televizyon led arıza uzman servisler tarafından tamir edilmesi gerekir. Alanında profesyonel olan işletmeler her türlü televizyon arızasını en kısa sürede tespit edip, tamirini yapacaktır. Uydu vericilerindeki değişimler de televizyon kanal kurulumlarının baştan yapılmasını gerekli kılan durumlardır. Firmamız, kanal kurulumlarını da yapan ve bu konuda hizmet alanlara bilgilendirme sunan işletmelerdendir. Ekran kaynaklı sorunlar da led televizyonlarda görülen sorunların başında gelir. Ekranda beliren çizgiler, darbe sonrası görüntü kalitesinin bozulması, sıkça karşılaşılan arıza türleri içerisindedir. Firmamız led arızalar için her türlü teknik bilgiye sahip, profesyonel kuruluşlardandır. Ekran çatlaması ve kırılması halinde de firmamız profesyonel destek sunan işletmelerin başında gelir. İnverter devresinde oluşan bazı sorunlar, televizyonlardan koku gelmesine neden olabilir. Ekseriyetle yanık kokusu olarak arıza sinyallerini verirler. Böyle durumlarda önerilen, televizyonun elektrik bağlantısının kesilmesidir. Firmamız uzman teknik servis desteği ile farklı sorunlar için hızlı çözümler sunar.

Deneyimli Tamir Servisleri

  Televizyon led arıza hizmeti tecrübeli ve kurumsal firmalardan destek alınarak giderilir. Firmamız müşteri temsilcileri günün her saati telefon başındadır. Oluşan arızaların detaylı şekilde bilgisini alan elemanlarımız, arızaların giderilmesine uygun şekilde hazırlıklı şekilde elemanlarımızın gelmesini sağlar. Parça değişimi gereken durumlarda önerilen, televizyon markası ile aynı olan orijinal ürünlerdir. Firmamız, parça değişimi ve işçilik sonrasında garanti belgesi veren işletmelerdendir. Güvenilir tamir hizmeti için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
0542 123 45 62