Kırım Caddesi  No:73 Eskişehir
Tv
Televizyon Tamiri Arçelik
Televizyon Tamiri Arçelik
Televizyon tamiri Arçelik, Arçelik marka televizyonların en kısa sürede tamirini sağlar. Televizyon arızaları farklı sebeplere bağlı olarak oluşur. Kumandalarda oluşan arızalar, televizyon ekranlarındaki kararmalar ve yanlış kullanım sebebiyle oluşan arızalar için de firmamızdan destek alınması önerilir. LED televizyonlarında sesin olup, görüntünün silikleşmesi en çok karşılaşılan arızaların başında gelir. Ayrıca, televizyonların ıslak bezle silinmemesi, nemi alınmış olan bezlerle temizlenmesi önerilir. Temizliğe gelen hanımların bu konuda dikkatli olması ve uyarılması televizyon arızalarının önüne geçilmesi için önem taşır. Televizyon arızalarının önüne geçmek için kullanım kılavuzuna uygun şekilde bakım yapılması önerilir. Televizyonların da belli bir kullanım süresi bulunur. Led televizyonlar için bu süre yaklaşık yedi ila sekiz sene arasıdır. Kullanım süresinin azalması ya da uzaması, televizyonun açık kalması ile de doğrudan orantılıdır.

Profesyonel Bakım Servisi

Televizyon tamiri Arçelik, profesyonel bakım ve onarım servislerinin başında gelir. Arçelik markası, televizyonlarda en çok tercih edilen markalardandır. Kullanım süresi ya da yanlış kullanıma bağlı olarak televizyonların ömrü de değişebilir. Televizyonlarda en sık karşılaşılan arızalar, ana kart arızaları, televizyonların açma ve kapama düğmesindeki arızalar, ekran kartlarında oluşan arızalar ilk akla gelenlerdir. Firmamız her türlü televizyon arızasını yerinde ve en kısa sürede tespit eder. Arızanın tespit edilmesinden sonra direkt tamir işlemi gerçekleşir. Televizyon kullanımı hakkında da firma elemanlarımız bilgi sunar. Kanal kurulumu konusunda firmamız uzman destek sunar.  Değişen uydu vericileri, kanalların ayarlamasını gerektirebilir. Bu türlü işler için de firma elemanları yardımcı olacaktır.

Hızlı Servis Hizmeti

Televizyon tamiri Arçelik, hızlı servis hizmeti ile önerilen işletmelerdendir. Televizyon tamiri için firmamız arandığı takdirde en kısa sürede ilgili yaşam alanına intikal edilir. Müşteri temsilcilerimiz arızaları detaylı şekilde öğrenir. Bu bilgiler ışığında servis elemanlarımız her türlü parça ve malzeme ile ilgili yere giderler. En kısa sürede randevu oluşturulduktan sonra yerinde tamir hizmeti verilir. Parça değişimlerinde orijinal parçalar kullanılır. Tamir sonrasında garanti belgesi verilir. Hızlı ve profesyonel televizyon onarım servisi için kurumsal firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
0542 123 45 62