Kırım Caddesi  No:73 Eskişehir
Tv
Televizyon Tamiri Vestel
Televizyon Tamiri Vestel
Televizyon Tamiri Vestel, Vestel marka televizyonlarda profesyonel bakım ve onarım hizmeti sunar. Televizyonlarda farklı sebeplere bağlı arızalar oluşur. Uzun süre kullanım ya da yanlış kullanıma bağlı olarak, televizyonlarda arızalar meydana gelebilir. Televizyonlarda en sık görülen arızaların başında gelen, kumanda ve ana kart arızalarıdır. Ekran çatlağı ya da kırıkları da servis çağırmayı gerektiren unsurlardır. Televizyonların alındığı zaman kullanma kılavuzunun detaylı şekilde okunması önerilir. En ufak bir arızada ilgili servislerin aranması da arızanın büyümeden tamir edilmesi için önem taşır. Televizyonun açma kapama düğmesindeki sorunlar, ses gelmesi, önemsenmesi gereken arızalardır. Devrelerde meydana gelen bazı arızalar, yanık gibi bir kokunun gelmesine neden olur. Böyle durumlarda televizyonun elektrikle ilgili bağlantısının kesilmesi güvenlik için son derece önem taşır.

Hızlı ve Yerinde Çözümler

  Televizyon Tamiri Vestel, televizyonlardaki her türlü arızayı en hızlı şekilde ve yerinde çözümler. Televizyon alırken en çok tercih edilen markaların başında gelen Vestel, kaliteli olmasının yanı sıra uzun süre de kullanım imkanı sunar. Her türlü dayanıklı ev eşyasında olduğu gibi televizyonların da belli bir kullanım süresi bulunur. Çok televizyon izlenen yaşam alanlarında bu süre daha kısa olurken, daha az kullanılan televizyonlar çok daha uzun süre dayanacaktır. Hızlı ve yerinde çözümler sunan firmalardan bakım ve tamir desteği alınması önerilir. Firmamız televizyon arızalarını yerinde tamir eden servislerin başında gelir. Çok büyük boyutta arızalar için servise götürmemiz gerekebilir. Bu sebeple, firma elemanlarımız tamir hizmeti sunacakları adrese hazırlıklı olarak giderler.

Kurumsal Hizmet Anlayışı

  Televizyon Tamiri Vestel, kurumsal hizmet anlayışı ile en çok tercih edilen firmalardandır. Televizyonların uydu alıcı sorunları da firmamızca çözülür. Kanal kurulumu gereken durumlarda da firmamızdan destek alınabilir. Kurulum sonrasında bilgilendirme hizmetimiz de bulunur. Güler yüzlü elemanlarımız, kurumsal yaklaşımla hızlı ve profesyonel çözümler sunar. Televizyon arızalarında parça değişimi gereken durumlar da meydana gelebilir. Böyle durumlarda orijinal parça kullanımı ileride daha büyük arızaları önler. Firmamız orijinal parça kullanan ve tamir hizmeti sonrasında garanti belgesi veren firmaların başında gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konuşmaya Başla
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?
0542 123 45 62